Downlight Armatürler

Kategori
categoryRadio
Güç
GÜÇ
Renk Sıcaklığı
RENK SICAKLIĞI
Lümen
LÜMEN
Renk Sıcaklığı
RENK SICAKLIĞI
Opsiyonel Seçenekler
OPSİYONEL SEÇENEKLER
Led Markası
LED MARKASI
CRI​
CRI
Driver Markası
DRIVER MARKASI
Çalışma Voltajı
ÇALIŞMA VOLTAJI
IP Sınıfı
IP SINIFI
Malzeme Sınıfı
MALZEME SINIFI
Kasa Rengi
KASA RENGI

Büyük ölçüde iç mekanlarda tercih edilen LED downlight armatürler, vitrin aydınlatmalarından ofis aydınlatmalarına kadar pek çok alanda dikkat çekici bir unsur olarak kullanılır. Modern dekorasyon fikirlerinin önemli bir parçası olarak kabul gören LED downlight armatür ürünleri ile hem yaşam alanlarınıza apayrı bir estetik ve boyut kazandırırsınız hem de hedef kitlenizin dikkatini kolayca çekebilirsiniz. Sıva üstü ya da sıva altı kullanıma olanak tanıyan yapısıyla fark yaratan LED downlight ürünleri, özgün bir görünüm yaratmanıza yardımcı olur.

Gösterilen sonuç sayısı: 12

LED Downlight Armatür Nedir?

Sanat alanlarında, mutfaklarda, resim aydınlatmalarında, koridorlarda, reyon aydınlatmalarında, eğitim kurumlarında, kafe ve restoranlarda, müzelerde, AVM’lerde ya da lavabo gibi yerlerde LED downlight ürünleri ile karşılaşmak mümkündür. Genellikle iç mekânlarda tercih edilen downlight spot LED aydınlatma teknolojisi, yarattığı avantajlar ve tasarruf sayesinde yaygın şekilde kullanılır. Kullanım alanlarının genişliği, bu durumun bir kanıtı olarak karşımızda durur. Toz boya kaplamaya sahip alüminyum gövdesinin yanında nitelikli LED markalarının tercih edilmesi, ortaya müthiş bir aydınlatma performansının çıkmasına neden olur. Yarattığı tasarruf sayesinde aydınlatma maliyetlerini düşüren bu ürünler, aydınlatma teknolojilerine yönelik yaptığınız yatırımların kısa sürede kendini amorti etmesini sağlar.

Holojen lambalarla kıyaslandığı zaman ışık süresinin çok daha fazla olması ve daha düşük seviyede elektrik yakması, söz konusu ürünlerin en önemli avantajları arasındadır. Yüksek enerji verimliliği sınıfında değerlendirilen ürünler, sahip olduğu zengin seçenek havuzu sayesinde çok farklı zevklere ve estetik anlayışlara kolayca hitap eder. Siz de Techniclight’ın “LED Downlight Armatürler” kategorisini değerlendirebilir ve kendi zevkinizle örtüşen armatür modelleri keşfedebilirsiniz. Tasarım, üretim ve satış sürecini bir arada götüren Techniclight firmasından Downlight aramtürlere dair detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

LED Downlight Armatür Özellikleri

Proje bazlı aydınlatmalarda deyim yerindeyse kurtarıcı olarak bilinen Downlight armatürler, kabuk değiştiren mimari anlayışa kolayca uyum sağlamaktadır. LED Downlight armatürlerin içerisinde özel güç katmanları ve alüminyum soğutucular söz konusudur. Güç katmanının yeni teknolojik olanaklarla birleşmesi sayesinde ortaya kullanışlı ve güvenli ürünlerin çıkması sağlanmıştır. Bu ürünler sayesinde; enerji maliyetinde yarattığı fark sayesinde aynı zamanda dolaylı olarak ülke ekonomisine de ciddi bir katkı sunulmaktadır.

Devre tasarımında yüksek performans yaratan sabit akım sürücüsünün kullanılması, bu ürünleri özel kılan bir diğer unsurdur. Öte yandan alüminyum alaşımlı kasası sayesinde ısı dağılımı etkili ve dengeli bir şekilde gerçekleştirilir. Downlight armatürler, dekoratif ve etkileyici görünümünün yanında basit kurulumu ve güvenli kullanımıyla da gördüğü ilgiyi fazlasıyla hak etmektedir. Oldukça güçlü bir ışık ihtiyacına sahip olan her türlü mekan için uygun olan bu ürünler, yeni nesil teknoloji cob’ların kullanımı ile beraber söz konusu talebe yanıt vermeyi başarır.

Geleneksel aydınlatma ürünlerinin aksine radyoaktif ve termik ışınlar olmaksızın güvenli bir biçimde aydınlatmayı oluştururlar. Bu anlamda insan sağlığına zarar verecek bir yapıda olmadıklarını da vurgulamakta fayda vardır. Sodyum ışık kaynağına kıyasla kullanım ömrü çok daha yüksek seviyelerdedir.

Techniclight Ekibinden Destek Alabilirsiniz

Ürün çeşitliliği bakımından en zengin ve opsiyonlu aydınlatma modellerini içinde barındıran Downlight armatür ürünlerine kategorimiz üzerinden ulaşabilir, ürünlerin teknik özelliklerini kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yaşam alanınız ya da iş yerinizin dekorasyon anlayışına uyum sağlayacak en verimli ve ideal modelleri tercih ederken ekibimizin bilgi, birikim ve deneyiminden de yararlanabilirsiniz. Ürünlerin tasarım ve üretim süreçlerinde de aktif şekilde yer alan Techniclight ekibi ile dilediğiniz zaman Downlight armatür ürünler konusunda iletişime geçebilirsiniz.