Ray Spot Armatürler

Kategori
categoryRadio
Güç
GÜÇ
Renk Sıcaklığı
RENK SICAKLIĞI
Lümen
LÜMEN
Renk Sıcaklığı
RENK SICAKLIĞI
Opsiyonel Seçenekler
OPSİYONEL SEÇENEKLER
Led Markası
LED MARKASI
CRI​
CRI
Driver Markası
DRIVER MARKASI
Çalışma Voltajı
ÇALIŞMA VOLTAJI
IP Sınıfı
IP SINIFI
Malzeme Sınıfı
MALZEME SINIFI
Kasa Rengi
KASA RENGI

LED ray spotlar, günümüzde özellikle iç mekan aydınlatma opsiyonları arasında geniş bir kullanım alanına sahiptir. Geniş bir kullanım alanına sahip olmasının yanında yarattığı avantajlarla da fark yaratan ray spot armatürler, çoğunlukla vitrin, raf, reyon benzeri alanlarda dikkat çekmek adına kullanılır. Öte yandan duvar ya da tavan gibi alanlara entegre edilen trifaze/monofaze raylar üstünde devinim sağlayabilirler. Burada 360 derece dönebilmeleri, kullanıcılara da geniş bir seçenek olanağı sunar.

20 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Ray Spot Armatür Nedir?

Aydınlatma alanındaki yenilikler, bilindiği üzere LED teknolojisinde heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirmiştir. LED teknolojilerinin son yıllarda ray spotlarda da aktif bir şekilde değerlendirilmesi, LED ray spot ürünlerinin yaşamımızda kendine yer bulmasına olanak sağlamıştır. LED ray spotlar, temel olarak yüksek düzeyde ışık gücü ile beraber düşük enerji sarfiyatına odaklıdır.

Ray tipi olarak bilinen LED spot armatürler, kullanıldığı alana kazandırdığı estetikle ön plana çıkar. Bu anlamda özellikle dikkat çekilmek istenen spesifik alanlar için ray spot armatürlerin kullanılması makuldür. Sizler de ray spot armatürlerin bu niteliğinden faydalanmak istiyorsanız yaşam alanlarınızda ya da iş yerlerinizde söz konusu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Özellikle iş yerinizde, iç mekanlarda yaratmak istediğiniz etki için aradığınız aydınlatma formu, tam olarak ray spot armatürlerdir. Techniclight’ın “Ray Spot Armatürler” kategorisi üzerinden dilediğiniz tüm modellere kolayca ulaşabilirsiniz.

Led Ray Spotların Kullanım Alanları Nelerdir?

Oluşturduğu hoş görüntü ile tam anlamıyla ışığın kendine has büyüsünü ortaya koyan LED ray spotlar, bilhassa bölgesel düzeyde aydınlatma ihtiyacı bulunan tüm mekânlar ya da yaşam alanları için idealdir. Günümüzde çoğunlukla mağaza aydınlatmaları, sahne aydınlatmaları, müze aydınlatmaları ve ofis aydınlatma ihtiyaçlarına yanıt verir. Ayrıca kafe ve restoranlarda hoş ve müşterileri rahatsız etmeyen bir atmosferin oluşmasına yardımcı olur.

Reyonları ve vitrinleri daha da çekici hale getirmek adına da LED ray spot armatürlerden yararlanmak mümkün. Çoğunlukla iç mekanlar için tercih edilse de nadiren dış mekanlar için de kullanılmaktadır. Son dönemde retro ya da vintage formunda üretilen ürünlere ağırlık verilmesi de farklı zevklere kolayca hitap edebilmesini sağlamıştır. Alışveriş mağazalarından kuyumculara, otellerden satış mağazalarına kadar çok geniş bir kullanım alanı bulan bu özel ürünleri sitemiz üzerinden hemen keşfedebilirsiniz.

Ray Spot Armatürlerin Avantajları

Ray spot armatürler, bugün itibarıyla aydınlatma ürünleri arasında yüksek bir popülerliğe sahiptir. Kuşkusuz ki bu denli ilgi görmesinde ray spot armatürlerin kullanıcılara sunduğu önemli avantajların rolü yadsınamaz. LED ray spotlar her şeyden önce son derece kolay ve pratik bir kullanım olanağı sunar. Öte yandan birbirinden farklı mekânlara uyum sağlar. Enerji tasarrufu konusunda da tatmin edici bir performansa sahiptir.

Uzun ömürlü aydınlatma ürünleri arasında kabul edilen LED ray spotlar, arzu edilen düzeyde bir aydınlatma olanağı sunar. Bu arada montaj işlemleri de kısa sürede zahmetsizce tamamlanır. İstenilen ışık renginde (2700K- 6500K aralığında) üretimini sağlanabilir. Ray spotlar hem ray hem de kendi etrafında oldukça esnek bir şekilde hareket edebilir. Kibar bir görünüme sahip olan ürünlerinizi duvar, raf, vitrin ya da tavanda uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz.

Ray Spot Armatür Fiyatları

İç mekan aydınlatmalarında sıkça tercih edilen ve görsel anlamda beklentilere yanıt vermeyi başaran ray spot armatürler, geniş bir ürün skalasına sahiptir. Işık gücü, LED sayısı gibi konular, fiyat konusunda temel kriter olarak kabul görür. Ayrıca lümen değeri, boyut ya da watt değerine bağlı olarak fiyatlarda değişiklik olabilir. En güncel ürünlere fiyat bilgisi ile beraber ulaşmak adına Techniclight’ın “Ray Spot Armatürler” kategorisini inceleyebilirsiniz.