Sıva Üstü Led Armatürler

Kategori
categoryRadio
Güç
GÜÇ
Renk Sıcaklığı
RENK SICAKLIĞI
Lümen
LÜMEN
Renk Sıcaklığı
RENK SICAKLIĞI
Opsiyonel Seçenekler
OPSİYONEL SEÇENEKLER
Led Markası
LED MARKASI
CRI​
CRI
Driver Markası
DRIVER MARKASI
Çalışma Voltajı
ÇALIŞMA VOLTAJI
IP Sınıfı
IP SINIFI
Malzeme Sınıfı
MALZEME SINIFI
Kasa Rengi
KASA RENGI

Tesisat alanında duyduğumuz “sıva üstü” kavramı, aydınlatma teknolojilerinde de sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Sıva üstü, temel olarak duvarlarda hiçbir şekilde bir delme/kırma işlemine başvurmaksızın dışarıdan kanal kurmak suretiyle gerçekleşen tesisat işlemlerini ifade eder. Bir anlamda sıva üstü ve sıva altı bağlantıları arasında gerçekleşecek seçimle duvarın kırılıp kırılmayacağı netleştirilir.

Sıva üstü tesisatların en önemli artısı, herhangi bir kırma/dökme işleminin uygulanmamasıdır. Laminantların süpürgelik kısımları ya da asma tavanlar sayesinde söz konusu kablo kanallarını gizlemek mümkün olabilir. Sıva üstü tesisat teknikleri görece çok daha gelişmiş olduu için daha sık tercih edilir. Techniclight platformunun “Sıva Üstü LED Armatürler” kategorisinde birbirinden farklı renk, tasarım ve teknik özellikleri bünyesinde barındıran sayısız modelle karşılaşmanız mümkündür.

22 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Sıva Üstü LED Armatürler Hakkında

Sıva üstü LED armatürleri, çoğunlukla yaşam alanlarında tercih edilmektedir. Bu sebeple koridorlarda, yatak odalarında, mutfaklarda ya da salonlarda son derece estetik ve şık bir tamamlayıcı olarak kendilerine yer bulabilirler. Ürünlerin montajını neticelendirmek oldukça basittir. Bu ürünler sektörde zaman zaman panel aydınlatma adıyla da anılabilmektedir. Sıva üstü LED armatür modelleri arasında spot özellikli ürünlere yönelerek yatak odanızda oldukça verimli ve göz alıcı bir aydınlatma seçeneğine sahip olmanız mümkündür.

Sıva üstü panel LED armatür modelleri sadece evlerde değil, aynı zamanda iş yerlerinde ve ofislerde de sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Tasarruflu aydınlatma çözümlerine yönelmek isteyenlerin öncelik verdiği bu ayrıcalıklı modeller, farklı renk seçenekleri ile tercih edebilir. Sıva üstü LED paneller, tavanda delik bulunmayan betonlara veya farklı materyallerden yapılan tavanlara uygun bir aparat aracılığı ile montajlanır.

Sıva Üstü LED Alırken Bunlara Dikkat

Sıva üstü LED armatür satın almadan önce ürünün, kullanmak istediğiniz alanla uyum sağlayıp sağlamayacağını değerlendirmelisiniz. Özellikle ürünün; elde etmek istediğiniz atmosfer için yeterli düzeyde bir ışık yoğunluğuna sahip olup olmadığını incelemelisiniz. Bu arada güneş ışığı niteliği bulunan sıva üstü LED armatür modellerinin çok daha parlak bir sonuç yaratacağı unutulmamalıdır. Özellikle dinlenme alanları ya da yatak odanız için bir ürün temin etmek istiyorsanız sarı ya da ılık beyaz renklere yönelmeniz daha ideal olacaktır.

Sıva Üstü LED Armatür Özellikleri

Sıva üstü LED’ler kullanıldıkları ortama çok özel bir ambiyans kazandırır. Dekorasyona olan katkısı sayesinde günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan sıva üstü LED aydınlatma ürünleri, model açısından çok sayıda alternatife sahiptir. Kromdan bakıra, siyahtan beyaza çok farklı renk seçeneklerinden yararlanabilir ve yaşam alanınıza eşsiz bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Duvar tipi ya da tavan tipi modeller arasında tercih ederek dekorasyon yaklaşımlarınızı yaşam alanınıza yansıtabilirsiniz. Sıva üstü LED panellerin takılması kadar çıkarılması da oldukça pratiktir. Bu durum geniş kitleler tarafından yoğun şekilde tercih edilmelerinde oldukça etkili bir faktördür.

Işık yayım gücü yüksek olmasına rağmen pek çok aydınlatma modeline kıyasla daha düşük düzeyde enerji tüketen sıva üstü LED armatürler, boyut olarak da az yer kapladığı için karmaşık bir görüntüye sebebiyet vermez. Kolay kolay ısınma yapmadığı için sağlık bakımından herhangi bir risk doğurmaz. Sıva üstü LED armatürleri, ürünlerin teknik niteliklerine bağlı olarak değişir. Pek çok türü için 15 yılı bulan bir kullanım ömrü biçmek olağandır.

Sıva üstü LED modelleri aynı zamanda sanatsal düzeyde fotoğraf ve video çekimleri elde etmek adına da sıklıkla tercih edilir. Söz konusu ürünler 30x30, 30x60, 30x120 cm gibi farklı boyutlarla karşımıza çıkabilmektedir. Aydınlatma sisteminizi çok daha kaliteli bir noktaya ulaştıracak olan sıva üstü LED armatür modellerine Techniclight farkıyla ulaşabilirsiniz.