Sıva Altı Led Armatürler

Kategori
categoryRadio
Güç
GÜÇ
Renk Sıcaklığı
RENK SICAKLIĞI
Lümen
LÜMEN
Renk Sıcaklığı
RENK SICAKLIĞI
Opsiyonel Seçenekler
OPSİYONEL SEÇENEKLER
Led Markası
LED MARKASI
CRI​
CRI
Driver Markası
DRIVER MARKASI
Çalışma Voltajı
ÇALIŞMA VOLTAJI
IP Sınıfı
IP SINIFI
Malzeme Sınıfı
MALZEME SINIFI
Kasa Rengi
KASA RENGI

LED kavramı, Türkçede kendine “ışık yayan diyot” şeklinde karşılık bulur. Açılımı ise “Light Emitting Diode” biçimindedir. Diyot esasen akımın yalnızda bir yönden geçmesi işlemlerinde aktif şekilde kullanılmakta olan çift bacaklı iletken devre olarak bilinir.

LED özellikli ürün tiplerinde p ve n adı verilen iki yarı iletken tip söz konusudur. Her iki tipin de artı ve eksi yönleri mevcuttur. LED ürünlerinin önemli bir çoğunluğunda n ve p tipi iletkenlerin kesiştiği bir bölüm bulunur. Tam olarak bu kesişim noktasındaki elektron etkileşimi, ışığın ortaya çıkmasına destek olur. Bu durum teknik olarak “elektroluminesans” şeklinde adlandırılır.

39 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Sıva Altı LED Armatür Nedir?

Günümüzde LED teknolojileri önemli bir dönüşüm içindedir ve pek çok alanda yaygın şekilde kullanılmaktadır. LED ürünleri ilk dönemlerde yalnızca basit bir güç göstergesi veya durum göstergesi biçiminde işlev görürdü. O dönemler görece zayıf ışık kaynakları olarak lanse edilen LED ürünleri, günümüzde çok önemli bir değişim içine girmiştir. Bilhassa sıvı altı LED armatürlerin gerek iç gerekse de dış mekanlarda kendine çok yoğun bir şekilde yer bulduğuna tanıklık etmekteyiz. Sıva altı LED ürünleri iç mekanlarda daha ağırlıklı şekilde kullanılır.

LED armatürler, yakaladığı popülerlik sayesinde iç ve dış mekanların estetik boyutlarına çok önemli bir katkı yapmaktadır. Bugün itibarıyla çok sayıda LED ürünü formundan söz etmek mümkündür. Sıva altı ve sıva üstü gibi sınıflandırmalar da önemli değerlendirme kriterlerinden biri olarak kabul görür. Sıva altı LED ürünler, büyük ölçüde asma tavanlarda kullanılır. İşlem esnasında doğrudan asma tavandaki deliklere yerleştirilir.

Alçı dekorasyon ya da sıvı benzeri nitelikli materyaller ev veya iş yerlerinde kusursuz sonuçlar yarattığı bilinir. Elektrik tesisatlarının düzenli ve sorunsuz bir şekilde çekilmesinde de bu malzemelerin ciddi bir payı bulunur. Elektrik sistemlerinin kapısı olarak tanımlanan bu malzemeler sayesinde etkili ve verimli bir aydınlatma sistemi oluşturmak mümkün olabilmektedir. Sıva altı LED armatürler yaşam alanlarına ya da iş yerlerine bu konuda sınırsız bir seçenek havuzu sunmaktadır.

Sıva Altı LED Armatür Fiyatları

Göz alıcı ve modern bir aydınlatmaya sahip olmak için siz de sitemizde yer alan “Sıva Altı Led Armatürler” kategorisinden yararlanabilirsiniz. Kendi zevkinizle ve bütçenizle örtüşen ürünleri kolayca keşfedebilir ve kolayca siparişlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Techniclight olarak sene boyunca daimi şekilde güncellenen ürünlerimizle hem bütçenize hem de zevkinize hitap etmeye devam ediyoruz.

Sıva altı LED armatürler birbirinden farklı renk, model ve teknik özelliklerde üretilmektedir. Tüm bu kriterler ürünlerin fiyatları üzerinde de belirleyici olmaktadır. Enerji teknolojilerinden yararlanarak nitelikli bir aydınlatma performansı elde etmek adına bizimle iletişime geçebilir ya da sitemizde bulunan sıva altı LED armatür ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Sıva Altı LED Armatür Kullanım Alanları

Sıva altı LED armatürler günümüzde birbirinden farklı boyut ya da ışık renklerinde tasarlanabilmektedir. Bu çeşitlilik sayesinde kendi zevkinizle örtüşen modelleri çok daha kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz. Söz konusu ürünler karşımıza 30x30, 30x60 ya da 30x120 cm gibi boyutlarda çıkabilmektedir. Kullanılacak alanın genel malzeme yapısı ve biçimine bağlı olarak yuvarlak ya da kare şekillerde üretilebilir.

Düşük enerji tüketiminden ve yarattığı şık görüntüden dolayı modern aydınlatma teknolojilerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bina içlerinde, iç mekan aydınlatmalarında, iş yerlerinde, ofislerde, yüksek tavanlı alanlarda, banyolarda etkili bir aydınlatma çözümü olarak işlev görür. Mekan aydınlatmalarında ciddi bir enerji tasarrufu sağlamanın yanında zarif bir görünüm sunan en yeni sıva altı LED armatür ürünlerine Techniclight  üzerinden ulaşmanız mümkün.